اخبار

رودخانه ماناوگات آنتالیا

894  تعداد بازدید  |   3/7/2016 12:18:36 PM

ماناوگات که از واحی تابعه آنتالیا می باشد یکی از مراکز مهم گردشگری است که با در هم آمیختن تاریخ و طبیعت ، دارای کلیه امکانات لازم برای گردشگران می باشد.

 

 

 

 
Manavgat Waterfall

رودخانه ای است بی نظیر که از جنوب کوه های طرس جاری میشود و به در یای مدیترانه میپیوندد . بهترین راه بازدید از این رودخانه گشت با کشتی است که از کنار شهر زیبای سیده عبور می کند و فرصتی برای بازدید از مناظر دیدنی اطراف را به ارمغان می آورد . همچنین مسافران این کشتی زمانی برای شنا در رودخانه ماناوگات و سپس دریای مدیترانه را در بر خواهد داشت .

آبشار زیبای ماناوگات حدودا در 4 کیلومتری شمال ماناوگات واقع شده و یکی از جاذبه های دیدنی آنتالیا می باشد.

تنها راه ارتباطی ماناوگات با سایر شهرستانها از طریق جاده های زمینی است . شرکتهای اتوبوسرانی از سمت غرب از طریق آنتالیا و از سمت شرق ار طریق آلانیا به سایر شهرها رفت و آمد می نمایند. شرکتهای اتوبوسرانی ماناوگات و سیده ، از این شهر سفرهای منظم تاکسی رانی به نقاط دیدنی از قبیل آبشار ماناوگات ، سیده و سورگون برقرار می باشد.

این آبشار زیبا که در 3 کیلومتری شمال شهرستان ماناوگات قرار دارد همنام شهرستان است . علیرغم ریزش آن از یک ارتفاع زیاد ، جریان آن در ناحیه وسیع بوده و منظره بدیعی را بوجود می آورد. در کنار آبشار و در آغوش طبیعت می توان بساط پیک نیک را پهن نمود و لذت برد، در رستورانهای اطراف آن ماهی تازه خورد.


 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الیت تراول